۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 10 آگوست 2020 - 7:28
  • 128 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از تهیه و توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم درحاشیه شهر مقدس مشهد به مناسبت عید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: با همت کانون های فرهنگی تبلیغی خادمین گمنام شهدا،کانون فرهنگی بیت العباس و ۲۰ نفر از روحانیون مستقر، ۲۰ هزار پرس غذای گرم در بخش های مرکزی، احمد آباد، رضویه و حاشیه شهر مقدس مشهد تهیه و توزیع شد.

وی ادامه داد: از این تعداد،بیش از ۱۷۰۰۰ هزار پرس مربوط به حاشیه شهر مشهد بوده و پخت این غذاها نیز به عهده روحانیون مستقر و هیات های مذهبی گذاشته که طبخ و در شب عید غدیر توزیع شد‌.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، مناطق محروم مشهد را در اولویت پخش این غذاها عنوان کرده و گفت: این تعداد غذا در مناطق محروم و در مناطق حاشیه نشین شهر توزیع شد.
حجت‌الاسلام علی کریم پور، اجرای این طرح را در راستای پویش عید همدلی و کمک مومنانه دانسته و گفت: در ایام محرم و صفر نیز هیات های حسینی در با ادامه این پویش، نذورات مردمی را برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا و دیگر افراد نیازمند جامعه اختصاص خواهند داد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*