۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 20 می 2020 - 7:34
  • 352 بازدید
توزیع ۶۵۰ بسته معیشتی و ۲۴۰۰ بسته غذای گرم در بین خانواده های کم بضاعت حاشیه شهر مشهد
توزیع ۶۵۰ بسته معیشتی و ۲۴۰۰ بسته غذای گرم در بین خانواده های کم بضاعت حاشیه شهر مشهد

توزیع ۶۵۰ بسته معیشتی و ۲۴۰۰ بسته غذای گرم در بین خانواده های کم بضاعت حاشیه شهر مشهد

روحانی مستقر مسجدامام محمد باقرعلیه السلام از توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در بین خانواده های کم بضاعت شناسایی شده حاشیه شهر مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام صادق بهمانی روحانی مستقر در حاشیه شهر مقدس مشهد، در مراسم توزیع بسته های معیشتی گفت:در کنار این […]

روحانی مستقر مسجدامام محمد باقرعلیه السلام از توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در بین خانواده های کم بضاعت شناسایی شده حاشیه شهر مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام صادق بهمانی روحانی مستقر در حاشیه شهر مقدس مشهد، در مراسم توزیع بسته های معیشتی گفت:در کنار این اقدامات، کمک های مردمی برای کمک به افراد کم بضاعت و کسانی که به مشکل خورده اند جمع آوری و توزیع شده است.
حجت‌الاسلام بهمانی از شناسایی افراد بی بضاعت و کسانی که به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلات معیشتی روبه رو شده اند خبر داد و گفت: بیش از ۶۵۰ بسته ارزاق، بهداشتی و معیشتی برای خانواده های کم بضاعت و ۲۴۰۰ بسته غذای گرم در منطقه تهیه و توزیع شد.
وی افزود: این بسته های ارزاق و بهداشتی شامل برنج، حبوبات، روغن، ماکارونی به همراه ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح است که با برنامه ریزی های انجام شده توسط شش تیم ۵ نفره در ۶ مسیر توزیع شد.
حجت‌الاسلام بهمانی در پایان تاکید کرد: این فعالیت ها جهت مقابله با ویروس کرونا انشالله ادامه خواهد داشت و امیدواریم هستیم با توکل بر خداوند متعال و یاری حضرت حق این بیماری از کشور ما و کل جهان ریشه کن شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*