۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 18 فوریه 2020 - 11:12
  • 129 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی توسعه و تربیت نیروی انسانی پیشرو را یکی از مولفه‌های گفتمان‌سازی دینی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جمع مسئولان ادارات تبلیغات اسلامی گناباد، بردسکن، بجستان، خلیل آباد و کاشمر که در شهرستان گناباد برگزار شد،گفت: برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از اولین روزهایی که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد، سازمان تبلیغات اسلامی پای‌کار ترویج این بیانیه آمده تا گفتمان سازی آن اتفاق بیفتد.

وی اظهارداشت: با وجود دشمنی دشمنان که با تمام قوا در تلاش هستند که مسئله امید را تبدیل به یاس کرده و مردم را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی مأیوس کنند، حضرت آقا به دنبال زنده کردن امید مردم نسبت به این مسئله هستند.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گفت: هسته مقاومت فرهنگی مردمی یکی از راه‌های اصلی شکل‌گیری تحقق ارداه مبارزه تمدنی در برابر استکبار و نفوذ منافقین است.

وی با بیان اینکه در وصیت‌نامه شهید سردار سلیمانی تاکید شده اگر علما، روحانیون، عارفان، مراجع و فقها پای انقلاب و آرمان‎های آن نباشند، افزود: اگر در جریان انقلاب اتفاق بیفتد دیگر حکومت شاهنشاهی نیست بلکه یه حکومت الحادی کمونیسم و خدا ناباوری و بی‌دینی حاکم خواهد شد که تبعات آن جبران ناپذیر خواهد بود.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در ادامه توسعه و تربیت نیروی انسانی پیشرو را یکی از مولفه‌های گفتمان‌سازی دینی، عنوان کرد و ابرازداشت: ائمه‌جماعات، اساتید، مبلغین و مبلغات، دانشجویان و دانشگا‎هیان از جمله نیروی‌های جبهه انقلاب هستند که باید نسبت به تربیت آنان برنامه‌ریزی بیشتری صورت گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، برگزاری جلسات توجیهی با نهادهای تربیت نیروی انسانی را مهم دانست و افزود: کارشناسان ما باید با نهادهایی همچون حوزه‌های علمیه، اموزش و پرورش و دانشگاه‌ها مکاتبه و مطالبه‌گری داشته باشند و با شکل‌گیری یک کانون، هیئت و یا تشکل‌دینی بخشی از برنامه‌های انقلاب را به پیش ببرند.

وی تأکید کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی در فضای هیئت‌های مذهبی، مساجد و نهادهای تاثیرگذار باید گامی رو به جلو برداریم و هیئت‌های اندیشه ورز مساله محور تشکیل دهیم و با استفاده از نظر نخبگان و جوانان کارها را عملیاتی کنیم.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در پایان با اشاره به اینکه، تبلیغ مردمی مولفه و رکن اصلی در سند راهبردی می‎باشد که تحول رهبر معظم انقلاب شده است، تاکید کرد: باید نهادهای کاملا مردمی و سازمان‌های مردم‌ نهاد تشکیل شود، که هدف آن نشر خوبی‌ها و انعکاس نقاط‌قوت انقلاب باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*