۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 23 نوامبر 2019 - 10:25
  • 503 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: در راستای ساماندهی هیئات مذهبی تاکنون مشخصات ۱۴۰۰ هیئت مذهبی مشهد در سامانه طوبی ثبت شده است.

حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور در این خصوص گفت: با راه اندازی سامانه طوبی توسط سازمان تبلیغات اسلامی همه تشکلهای دینی از هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی و مذهبی، انجمن های اسلامی و مداحان و شاعران آئینی بایستی با مراجعه به سامانه طوبی یا واحد تشکلهای دینی اداره‌های تبلیغات اسلامی نسبت به ثبت مشخصات خود در این سامانه اقدام نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد در این خصوص افزود:تسریع در دسترسی به اطلاعات، لزوم اطلاع‌رسانی سریع به جامعه هدف، عدم استهلاک و فرسودگی مدارک و پرونده تشکلهای دینی، انسجام و هماهنگی بیشتر بین تشکلهای دینی و صدور مجوز قانونی به تشکلهای دینی دارای پرونده تکمیل شده از ویژگیهای این بانک اطلاعاتی در سامانه طوبی است.
وی با بیان اینکه اطلاعات همه هیئات مذهبی شهرستان باید در سامانه تشکل‌های دینی طوبی ثبت شود، عنوان کرد: به منظور تسهیل در فرآیند ثبت نام هیئات مذهبی، مسئولان هیئات مذهبی می‌توانند با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد اطلاعات هیئات مذهبی خود را در سامانه تشکل‌های دینی طوبی ثبت کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*