۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 سپتامبر 2019 - 10:09
  • 278 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: بهترین مدل برای تبلیغات گسترده مبانی اسلامی، حرکت مردمی است که به‌عنوان یک جریان قوی، می‌تواند سپری مقاوم در برابر ترویج فرهنگ غربی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در گردهمایی تشکل‌های مردمی مشهد مقدس، به مناسبت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: بهترین مدل برای تبلیغات گسترده مبانی اسلامی، حرکت مردمی است و حرکت مردمی به‌عنوان یک جریان قوی، می‌تواند سپری مقاوم در برابر جریان‌هایی باشد که فرهنگ غربی را ترویج می‌کنند.

وی ضمن اشاره به حرکت امام حسین (ع) به‌عنوان یک الگو و سرمشق جهت پیشبرد اسلام، افزود: حرکت امام حسین (ع) در کربلا و روز عاشورا، قیامی تمدنی بود و این قیام، خون تازه‌ای را در رگ‌های شیعه به جریان درآورده و سرمشق مناسبی برای حرکت‌های مردمی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، به تأثیر ویژه انقلاب اسلامی ایران از قیام امام حسین (ع) اشاره و تصریح کرد: جریان انقلاب اسلامی، تا ظهور امام زمان (عج) و پیروزی جبهه حق و نابودی جبهه باطل، ادامه خواهد داشت و در واقع نقشه این راه را که برای همه قیام‌های الهی و مهدوی است، عاشورا و قیام سیدالشهدا (ع) مشخص کرده است.

در این گردهمایی که با حضور تشکل‌های مردمی فعال سطح شهر مشهد برگزار شد، از برگزیدگان امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*