۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 03 اکتبر 2019 - 9:18
  • 308 بازدید
حرکت کاروان‌های پیاده دهه آخر صفر بایدنمادترویج فرهنگ ناب رضوی باشد
حرکت کاروان‌های پیاده دهه آخر صفر بایدنمادترویج فرهنگ ناب رضوی باشد

حرکت کاروان‌های پیاده دهه آخر صفر بایدنمادترویج فرهنگ ناب رضوی باشد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از حرکت کاروان‌های پیاده دهه آخر صفر به‌عنوان نماد ترویج فرهنگ ناب رضوی در جامعه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام صداقتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر در جلسه آموزشی و توجیهی مسئولان کاروان های پیاده دهه آخر صفر، حرکت کاروان‌های پیاده را […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از حرکت کاروان‌های پیاده دهه آخر صفر به‌عنوان نماد ترویج فرهنگ ناب رضوی در جامعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام صداقتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر در جلسه آموزشی و توجیهی مسئولان کاروان های پیاده دهه آخر صفر، حرکت کاروان‌های پیاده را نمادی برای ترویج فرهنگ ناب رضوی در سطح جامعه دانست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر اظهار کرد: پیاده روی ایام دهه آخر ماه صفر به سمت مشهد مقدس یک حرکت و نماد برای ترویج فرهنگ رضوی است و از آنجا که ریشه در اعتقادات و باورهای مذهبی مردم دارد باید سعی شود تا در طول مسیر همه شئونات اسلامی به نحو احسن رعایت شود.

حجت‌الاسلام صداقتی با تأکید بر اینکه موکب ها و ایستگاه‌های نذری که قرار است در سطح شهرستان ایجاد شود باید مجوزهای لازم را از اداره تبلیغات اسلامی، نیروی انتظامی، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی شهرستان دریافت کنند خاطرنشان کرد: تلاش همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با هدف سهولت تردد زائرین پیاده است.

وی حرکت کاروان‌های پیاده از میقات ها و نقاط مشخص شده را برای حفظ امنیت جانی زائران دانست و افزود: خطرات احتمالی که در این مسیر وجود دارد می تواند با رعایت مسائل امنیتی و بهداشتی خنثی یا کاهش یابد و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و مناسب بتوانیم گامی مؤثر در جهت ترویج فرهنگ ناب رضوی برداریم و زائران رضوی با رفتار اسلامی بهترین سفیران فرهنگی شهرستان باشند.

در ادامه جلسه سرهنگ قاسمی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کاشمر از مسئولین کاروان های پیاده خواست ضمن نظارت کافی و لازم بر افراد در طول مسیر و به‌ویژه ایستگاه‌های صلواتی هرگونه مورد مشکوکی را رصد و مدنظر داشته باشند و خطرات بیوتروریستی را که کمتر از خطرات تروریستی نیست جدی بگیرند، زیرا دشمن از هر اقدامی در جهت ضربه زدن به این حرکت‌های فرهنگی فروگذار نخواهد کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*