۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 15 سپتامبر 2020 - 8:33
  • 34 بازدید
حضور روحانیون مستقر گناباد در اردوی جهادی
حضور روحانیون مستقر گناباد در اردوی جهادی

حضور روحانیون مستقر گناباد در اردوی جهادی

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری اردوی جهادی با حضور ۷ نفر از روحانیون مستقر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: ۷ نفر از روحانیون مستقر در قالب اردوی جهادی در […]

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری اردوی جهادی با حضور ۷ نفر از روحانیون مستقر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اعلام این خبر، گفت: ۷ نفر از روحانیون مستقر در قالب اردوی جهادی در شهر بیدخت و روستای رزگ حسن‌آباد که در فاصله ۴۰ کیلومتری از مرکز شهرستان گناباد است مشغول خدمت هستند.

وی افزود: اجرای دیوار کشی مدرسه روستا، مرمت و بهسازی خانه دو معلول جسمی، رنگ آمیزی یک واحد آموزشی، ترمیم دیوار دور مسجد و انبار آن، از جمله فعالیت هایی است که اعضای شرکت کننده در این اردو انجام می دهند.

سالاری اظهار داشت: برگزاری اردوهای جهادی بسیج سازندگی موجب می‌شود جوانان به‌عنوان مدیران آینده و آینده سازان کشور از نزدیک با محرومیت‌های مردم مناطق محروم آشنا شوند و در آینده در خدمت رسانی به مردم در بخش‌های مختلف بهتر عمل کنند.

گفتنی است، حضور در مرمت و بهسازی خانه یک نیازمند، دوازدهمین برنامه‌ای است که حجج‌اسلام محمدحسین سالاری، علی قدرتی، رضا بسکابادی، مهدی فاطمی، عباسعلی فاطمی، حسین عیسی‌پور و محمود طاهری در آن فعالیت جهادی می‌کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*