۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی » شهرستانها
  • 23 دسامبر 2020 - 10:02
  • 115 بازدید
حضور طلاب جهادی در قالب قرارگاه مردمی خدمت در ۴۰ روستای گناباد
حضور طلاب جهادی در قالب قرارگاه مردمی خدمت در ۴۰ روستای گناباد

حضور طلاب جهادی در قالب قرارگاه مردمی خدمت در ۴۰ روستای گناباد

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از حضور طلاب جهادی در قالب قرارگاه مردمی خدمت در ۴۰ روستا این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: قرارگاه مردمی خدمت در قالب طرح‌های فرهنگی و معنوی، معیشتی و […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از حضور طلاب جهادی در قالب قرارگاه مردمی خدمت در ۴۰ روستا این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: قرارگاه مردمی خدمت در قالب طرح‌های فرهنگی و معنوی، معیشتی و سلامت با مشارکت طلاب جهادی در گناباد راه‌اندازی شد.

مسئول گروه‌های جهادی شهرستان گناباد، افزود: این طرح در مرحله اول با هدف راه‌اندازی پایگاه جهادی با مشارکت خیرین و فعالان فرهنگی و رابط فرهنگی در روستاها، ترویج فعالیتهای فرهنگی و مذهبی، برنامه‌ریزی جهت حمایت از آسیب‌دیدگان از میروس منحوس‌ کرونا و ارائه برنامه جهت تقویت سیستم ایمنی بدن در ۴۰ روستای گناباد اجرا شد.

فاطمی تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های قرارگاه مردمی خدمت، هماهنگ کردن همه گروه‌های جهادی و مردمی در شهرستان و اعلام اولویت‌بندی برنامه‌ها براساس نظر اعضای اصلی قرارگاه مردمی خدمت و پشتیبانی از شورای جهادی برای عملکرد مطلوب است.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد افزود: همچنین در این طرح با عنایت و تاکید مقام معظم رهبری محوریت فعالیت گروه‌های جهادی در مساجد و به صورت محله محور رنامه‌ریزی شده است.

فاطمی اظهارداشت: همچنین حل مشکل مشاغل آسیب‌دیده از کرونا، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و فعال شدن کارگاه‌های مرتبط با گروه‌های جهادی و مجموعه‌های مردمی در روستاها، فرهنگ‌سازی در زمینه اهدای خون و دیگر نکات حائز اهمیت در قرارگاه مردمی است.

مسئول گروه‌های جهادی شهرستان گناباد تاکید کرد: از ظرفیت نهادهای انقلابی مانند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد علوی، کمیته امداد، آستان قدس و سایر نهادها و دستگاه‌ها برای پشتیبانی مالی از فعالیت‌های جهادی استفاده بهینه خواهد شد.

فاطمی ادامه داد: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت معجزه‌وار دعا، توسل و استغفار برای رفع بلا توسط کمیته فرهنگی و تولید محتوا برنامه عملیاتی در قرارگاه مردمی خدمت در حال انجام است.

فاطمی در پایان خاطرنشان کرد: قدرت ایمان و تقوا است که می تواند انسان را به جلو حرکت دهد تا بتواند از مرزهای سلامت و مرزهای فیزیکی و جغرافیایی کشور خود دفاع کند.

گفتنی است، حجت‌الاسلام حسین امامی و جوشنی رئیس و کارشناس طرح و برنامه حوزه علمیه امام رضا(ع)، رضا عاشوری معاونت فرهنگی آموزشی مدیریت آموزش و پرورش، علی سده‌ای و حسین امیری فعالان رسانه‌ای، سرکارخانم میری مسئول حوزه علمیه خواهران و حجج‌اسلام محمدرضا رحمانی و عباسعلی فاطمی رئیس و مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از اعضای اصلی قرارگاه مردمی خدمت گناباد هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*