۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 06 ژانویه 2021 - 8:15
  • 60 بازدید
خداوند با شهید سلیمانی محور مقاومت را عزت بخشید
خداوند با شهید سلیمانی محور مقاومت را عزت بخشید

خداوند با شهید سلیمانی محور مقاومت را عزت بخشید

حجت‌الاسلام سیدابوالفضل طباطبایی در جمع مردم تایباد به تشریح شخصیت و مکتب سردار شهید سلیمانی پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس با حضور اقشار مختلف مردم و سخنران ویژه […]

حجت‌الاسلام سیدابوالفضل طباطبایی در جمع مردم تایباد به تشریح شخصیت و مکتب سردار شهید سلیمانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس با حضور اقشار مختلف مردم و سخنران ویژه مراسم حجت‌الاسلام سیدابوالفضل طباطبایی نماینده سابق مقام معظم رهبری در سوریه در محل مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسین ملکی ابرده، امام جمعه شهرستان تایباد در ابتدای این مراسم گفت: هر انسان و هر اجتماعی نیازمند به چهار توجه است اول اینکه توجه به خدای عالم که هر کاری که انجام می دهیم هدیه الهی است، دوم اینکه توجه به امت که لازمه آن تواضع و فروتنی است، توجه به الگوها و اولیای الهی که مسیر الله را نشان می دهند و در نهایت تدبیر و مدیریت که توجه به آن در طول مسیر موجب موفقیت بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی نمونه ای بارز بود که این چهار توجه را به خوبی رعایت نمود.

در این مراسم حجت‌الاسلام طباطبایی نماینده سابق مقام معظم رهبری در سوریه عامل شناخت دشمن را بصیرت دانست و گفت: دشمن شناسی دستور قرآن کریم است، یک سوم آیات قرآن سفارش می‌کند تا انسان دشمن خود را بشناسد، باید مراقب باشیم دشمن با توطئه ما را غافل نکند.

حجت‌الاسلام طباطبایی تصریح کرد: در حوزه سیاسی هرگز نباید غفلت کنیم، همیشه باید آماده حضور در میدان باشیم، میدان فرقی ندارد کجا است، مهم این است که بصیرت داشته باشیم و هرجا دشمن دین و مقدسات ما تهدید کرد، در آنجا حضور داشته باشیم و در مبارزه با دشمن قرآن و اسلام پیش قدم باشیم.

وی افزود: داعش در سوریه به مسجد جامع اموی و یا کلیسای جامع حضرت مریم حمله کرد و فرقی برای او نداشت اینجا کلیسای مسیحی است یا مسجد جامع اهل سنت، برای ما هم نباید فرقی داشته باشد دشمن کیست، هر کس مقابل قرآن و اسلام ایستاد در مقابل آن باید با قدرت بایستیم.

حجت‌الاسلام طباطبایی در خصوص شخصیت حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی کسی بود که هم دشمن درون خود را شناخت و هم دشمن بیرون را شناخت، ۴۰ سال بیابان گردی کرد تا خداوند او را بپذیرد، خداوند او را برای پیروزی های بزرگ محور مقاومت نگه داشته بود.

وی ادامه داد: خداوند با شهید سلیمانی محور مقاومت را عزت بخشید، پادگان بزرگی که از افغانستان و پاکستان و ایران آغاز می‌شود و تا فلسطین ادامه پیدا می‌کند، تشکیل و توسعه محور مقاومت امر مهمی بود که خداوند حاج قاسم را نگه داشت.

وی افزود: اگر نبود این مقاومت امروز آثاری از اسلام نبود، اگر در سوریه و عراق جلوی داعش را نگرفته بودند، امروز در ایران و کشورهای دیگر همان کشتار انجام می شد، محور مقاومت امروز به برکت حضور حاج قاسم سلیمانی محور بابرکتی است.

وی گفت: در دو روز آخری که به سوریه آمده بود، دوستان نقل می کردند از فرودگاه دمشق بر می گشتیم، حاج قاسم گفت: ما مثل میوه رسیده هستیم، اگر چیده نشویم می پوسیم، ما اگر شهید نشویم، می پوسیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*