۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی » شهرستانها
  • 12 آگوست 2020 - 7:23
  • 125 بازدید
خدمت رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان پذیر نیست
خدمت رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان پذیر نیست

خدمت رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان پذیر نیست

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند؛ خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان پذیر نیست. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی، مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد در نشست خبری با بیان اینکه حرکت گروه‌های جهادی ارزشمند […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند؛ خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان پذیر نیست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی، مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد در نشست خبری با بیان اینکه حرکت گروه‌های جهادی ارزشمند است، افزود: کار جهادی، به معنی کار برخاسته از ایمان و ظرفیت وجودی انسان است، که می‌تواند ده‌ها و صد‌ها برابر، کیفیت و ارتقاء و گسترش یابد.

دبیر شورای جهادی گناباد ادامه داد: جهاد خدمت‌رسانی پیش از سود رساندن به گیرنده خدمات، به خود جهادگر سود میرساند لذا دل‌کندن از بهره‌های شخصی برای بهره‌رساندن به دیگران، دل را روشنی و ذهن و اندیشه را ارتقاء و اراده را قوّت می‌بخشد و فراتر از همه، رضای الهی را جلب می‌کند.

فاطمی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت بدون تفکر انقلابی و جهادی امکان‌پذیر نیست و پیشرفت بدون حد در اندیشه و کار جهادی باید صورت گیرد.

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به اینکه امکانات دولتی دارای محدودیت است و فقط با اتکای به آن نمی‌توان کاری را پیش برد و نیاز بر حرکت جهادی است، تصریح کرد: با تشکیل شورای جهادی در گناباد با رویکرد فعالیت‌های عمرانی، محرومیت‌زدایی در زمینه‌های فرهنگی و قرآنی و همچنین کارآفرینی و اشتغالزایی این محدودیت‌ها انشالله در شهرستان برطرف خواهد شد.

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد در پایان با اشاره با اینکه ارتقای سطح معیشتی مردم و رفع مشکلات اقتصادی کشور مطالبه امروز مردم و رهبری نظام است، اظهار داشت: بازسازی و مرمت خانه دو معلول جسمی در روستاهای رهن و رزگ، تغسیل و تدفین ۴۸ میت کرونایی، بازسازی دبیرستان فدک، پوشش خانه عالم، دیوار چینی خانه در روستای رحمت آباد، تهیه ماسک و توزیع بیش از ۲۵۰۰ ماسک بین محرومین، تهیه و توزیع بسته‌های غذایی بین محرومین به ارزش بیش از ۶/۵ میلیارد ریال در راستای طرح مواسات و همدلی از جمله اقدامات گروه جهادی متشکل از طلاب و روحانیون گنابادی در ایام کرونایی تاکنون بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*