۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 06 ژانویه 2021 - 12:50
  • 65 بازدید
در دهه بصیرت ۱۰ برنامه شاخص در شهرستان تایباد برگزار شد
در دهه بصیرت ۱۰ برنامه شاخص در شهرستان تایباد برگزار شد

در دهه بصیرت ۱۰ برنامه شاخص در شهرستان تایباد برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از برگزاری ۱۰ برنامه شاخص در دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی و قرارگاه فرهنگی اجتماعی سردارشهید سلیمانی، […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از برگزاری ۱۰ برنامه شاخص در دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی و قرارگاه فرهنگی اجتماعی سردارشهید سلیمانی، همزمان با دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت ۱۰ برنامه شاخص در شهرستان تایباد با حضور علمای تشیع و تسنن،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم ولایتمدار شهرستان برگزار شد.

وی افزود: برگزاری مراسم ۹ دی، مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید فخری زاده و ایام فاطمیه، تغییر نام میادین و اماکن بنام سردار شهید سلیمانی و شهید فخری زاده و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و رژه خودرویی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان بود.

وی افزود: این برنامه‌ها با توجه به شرایط کرونا با محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار و علاوه بر آن برنامه های بصیرت افزایی در سطح روستاها نیز برپا شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد در ادامه گفت: همچنین تمرکز برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در رسانه‌ها و فضای مجازی نیز با همراهی خبرنگاران و مدیران کانالهای خبری انجام شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*