۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 05 آگوست 2020 - 8:29
  • 130 بازدید
ذبح  بیش از ۵۰ گوسفند  در روز عید قربان در طرقبه شاندیز
ذبح  بیش از ۵۰ گوسفند  در روز عید قربان در طرقبه شاندیز

ذبح بیش از ۵۰ گوسفند در روز عید قربان در طرقبه شاندیز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طرقبه شاندیز از ذبح بیش از ۵۲ راس گوسفند با همت روحانیون مستقر و ائمه جماعات در مساجد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید محمد ساجدی با اعلام این خبر گفت: با همت روحانیون مستقر و ائمه جماعات در مساجد شهر طرقبه، […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طرقبه شاندیز از ذبح بیش از ۵۲ راس گوسفند با همت روحانیون مستقر و ائمه جماعات در مساجد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید محمد ساجدی با اعلام این خبر گفت: با همت روحانیون مستقر و ائمه جماعات در مساجد شهر طرقبه، شاندیز و روستاهای شهرستان و در راستای رزمایش مواسات با کمک خیران بیش از ۵۲ راس گوسفند ذبح و در روز عید قربان و با نذر سلامتی خانواده، گوشت‌های قربانی را بین خانواده‌های نیازمندمحل استقرار توزیع کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طرقبه شاندیز اظهارداشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با راه اندازی قربانی در ایام عید مبارک قربان این پویش در شهرستان طرقبه شاندیز با استقبال مومنین مواجه شد و پویش در مسجد یک قربانی راه اندازی شد که در مجموع بیش از ۵۰ گوسفند در روز عید قربان ذبح شد و بین نیازمندان توزیع شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*