۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
  • 155 بازدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در دیدار با اعضای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شاعران آئینی شهرستان طرقبه و شاندیز با اشاره به سابقه طولانی هیئات مذهبی گفت: بیش از ۱۳۰۰ سال است که پرچم حضرت سیدالشهدا علیه السلام بدون بودجه دولتی برافراشته مانده است و این بخاطر حرارت محبت اهل بیت علیهم السلام در قلوب مؤمنین است لذا نباید کارهای مردمی را وابسته به بودجه دولتی کرد بلکه باید به‌عنوان یک منبع پایدار باید به سراغ ترویج وقف برای هیئات مذهبی رفت و با ارتباط و تعامل می توانیم زمینه استفاده از آن را فراهم کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه آیا هیئات ما باید فقط به برگزاری روضه و مراسم مذهبی اکتفا کنند تصریح کرد: رسالت هیئات مذهبی در این برهه از زمان و در گام دوم انقلاب اسلامی چیست؟ در حالی که ما دوران پرشکوه دفاع مقدس و سایر بحران ها را با حضور هیئات مذهبی مدیریت کردیم.
وی افزود: مداحان می توانند مردم را به سوی آرمان های تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور، هدایت گری و جهت دهی کنند و هیئات مذهبی باید در کنار مسائل فرهنگی پیوست اجتماعی را بصورت جدی مورد نظر قرار دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: معیار انقلابی گری هیئات مذهبی آن است که مطالبات امام جامعه را بفهمند و در راستای عملیاتی شدن آن درجامعه اقدام کنند و رسالت اصلی شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان جهت دهی مردم در راستای انجام مطالبات امام جامعه است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*