۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
  • 160 بازدید
رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی، توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است
رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی، توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است

رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی، توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: رویکرد جدید سازمان، توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی با حضور در شهرستان طرقبه و شاندیز با سید حسن حسینی فرماندار این شهرستان پیرامون مسائل فرهنگی اجتماعی گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی گفت: این شهرستان دارای ظرفیت های ویژه ای در زمینه های گردشگری، اقتصادی و اجتماعی است و بزرگان و مفاخری از این خطّه تربیت شده اند که برای معرفی این ظرفیت ها باید برنامه ریزی و تلاش شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: در همین راستا در حال پیگری طرحی هستیم که استان را متناسب با توانمندی ها و ظرفیت های آن به مناطقی تقسیم کنیم که یک حوزه آن مناطق توریستی و گردشگری است و متناسب با آن طرح ها و فعالیت ها را طراحی کنیم.

وی با اشاره به رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رویکرد جدید سازمان، توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است و در همین راستا آمادگی داریم در عرصه اجتماعی و با رویکرد اقتصاد مقاومتی و رونق تولید کمک کار شما باشیم.

در ابتدای این جلسه سید حسن حسینی فرماندار طرقبه و شاندیز گفت: باید تلاش کنیم تا این شهرستان الگویی برای گردشگری اسلامی باشد و در روستاها سعی کرده ایم با برگزاری جشنواره های فرهنگی زمینه را برای رونق تولید فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: حضور روحانیون در عرصه اجتماعی بسیار موثر بوده و روحانیون با فعالیت های خود در عرصه کاهش آسیب های اجتماعی بسیار نقش آفرین بوده اند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*