۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 04 آگوست 2019 - 12:16
  • 306 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری طرح بزرگ ختم سوره حمد برای سلامتی و آزادی شیخ زکزاکی از رهبران شیعه در نیجریه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی، از برگزاری طرح بزرگ ختم سوره حمد برای سلامتی و آزادی شیخ مقاومت ابراهیم زکزاکی از رهبران شیعه در نیجریه خبر داد.
وی اظهار کرد: با توجه به این که شیخ زکزاکی به عنوان محور مقاومت در نیجریه فعالیت دارد برای ترویج تفکر مقاومت و معرفی این خانواده مقاوم به عنوان الگو‌ برای جامعه و خانواده، مسأله ختم سوره حمد را پیشنهاد داده ایم.

زکزاکی


حجت الاسلام صاحبقرانی با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در این طرح و ترویج آن، ابراز کرد: ختم سوره حمد برای همه مردم به سهولت فراهم می شود و مردم تنها به شنیدن اکتفا نکرده و با قرائت و ترویج آن به دیگران در ترویج مکتب اهل بیت(ع) تلاش کنند تا این رهبر شیعه نیز با دعای همه شیعیان آزاد شده و جریان مقاومت با قوت بیشتر پیش رود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به ضرورت حمایت از مبلّغ اسلام ناب توسط همه مسلمانان اشاره و بیان کرد: ضرورت حمایت از شیخ زکزاکی به عنوانی کسی که به اسلام کمک می کند، در روایتی از پیامبر(ص) اشاره شده است که مسلمانان باید به حمایت از کسی که مکتب اسلام ناب را در جامعه ترویج و هدایت گری می کند، بپردازند.
وی به حمایت علما و مراجع از این طرح اشاره و تصریح کرد: مراجع تقلید از جمله حضرت آیت الله علوی گرگانی و حضرت آیت الله جوادی آملی نیز از این طرح حمایت و دعا کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*