۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بانوان فرهیخته » شهرستانها
  • 27 جولای 2019 - 9:57
  • 810 بازدید
نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی با فرهنگیان فرهیخته نیشابور
نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی با فرهنگیان فرهیخته نیشابور

نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی با فرهنگیان فرهیخته نیشابور

نشست صمیمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با جمعی از فرهنگیان فرهیخته نیشابوری

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور در جمع فرهنگیان فرهیخته نیشابور گفت: رسیدن به حیات طیبه به‌ عنوان مهم ترین هدف سند تحول نیازمند هم اندیشی و هم افزایی نیروهای ارزشی و دلداده به انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور در نشست صمیمی با جمعی از فرهنگیان فرهیخته این شهرستان گفت: رسیدن به حیات طیبه به‌ عنوان مهم ترین هدف سند تحول نیازمند هم اندیشی و هم افزایی نیروهای ارزشی و دلداده به انقلاب اسلامی است.

فرهیخته

حجت‌الاسلام جوانشیری گفت: برای تحقق این سند ابتدا باید با گفتمان سازی در بدنه اجتماعی، آن را به‌ عنوان یک نیاز ضروری وارد سبد نیازهای فرهنگی تربیتی خانوار کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور افزود: ما از تمام ظرفیت های تبلیغی خود در راستای تبدیل این سند راهبردی به مطالبه عمومی استفاده خواهیم کرد.

جوانشیری در ادامه با تأکید بر تعامل سازنده با آموزش و پرورش شهرستان، گسترش این تعاملات بین بخشی با تأثیر گذاری بیشتر را ، در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی دانست.

گفتنی است در این نشست فرهنگیان فرهیخته که به مدت سه ساعت طول کشید مسائلی پیرامون سند تحول در آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم و نقش روحانیون و فرهنگیان در تحقق این دو مهم بحث و تبادل نظر شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*