۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه » خبر یک
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۵۸
  • 187 بازدید
فعالیت ۲۱۳۹ پایگاه تفسیر قرآن در سطح استان خراسان رضوی
فعالیت ۲۱۳۹ پایگاه تفسیر قرآن در سطح استان خراسان رضوی

فعالیت ۲۱۳۹ پایگاه تفسیر قرآن در سطح استان خراسان رضوی

حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی گفت: به همت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، ۲۱۳۹ پایگاه تفسیر قرآن با موضوع سوره احزاب ویژه ماه رمضان در سطح استان فعالیت دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسینعیلی رحمتی مسئول امور مبلغین و مساجد این اداره کل با اشاره به یکی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که موقعیت امروز انقلاب را به «جنگ احزاب» در صدر اسلام تشبیه کرده اند گفت: قرآن کتاب زندگی ماست و ما همانگونه که در مسائل شخصی خود از قرآن بهره می بریم، در عرصه سیاست و اجتماع و جامعه سازی که اهمیتش بیشتر از زندگی فردی نیز هست، باید از قرآن الهام بگیریم.
وی افزود: با توجه به ورود انقلاب اسلامی به چلّه دوم عمر خود و همزمان با ماه مبارک رمضان و براساس گام دوم انقلاب و شرایط جامعه، بیان تفسیر و تدبّر سوره احزاب در ۲۱۳۹ پایگاه در سطح مساجد و ادارات سطح استان، در حال برگزاری است.
مسئول امور مبلغین و مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: ماه رمضان به‌ عنوان بهار قرآن و ماه نزول آیات وحی فرصت مناسبی است تا علاوه بر بهره گیری از فیوضات تلاوت قرآن از معنا و مفهوم آیات نیز بهرمند شویم و آن را در زندگی و جامعه خود به کار ببریم.
حجت‌الاسلام رحمتی افزود: در جلسات تفسیر قرآن از ظرفیت همه امامان جمعه و جماعات، مبلغان، مفسّران و روحانیون مستقر و طرح هجرت استفاده ‌شده است و علاوه بر برگزاری تفسیر در این پایگاه ها، ۴۹ پایگاه تخصصی نیز در مراکز شهرستان ها توسط ائمه جمعه به صورت محوری برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*