۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 20 سپتامبر 2020 - 10:10
  • 100 بازدید

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: هیئات مذهبی به گونه ای عمل کردند که محرم امسال ایران یکپارچه حسینیه ی سیدالشهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آیت الله علم الهدی در مراسم تقدیر از برگزار کنندگان عزاداری سید و سالار شهیدان در محرم امسال گفت: از شما عزیزان عاشق ابا عبدالله الحسین بابت یک ماه عزاداری خالصانه برای سید الشهدا علیه السلام عرض تشکر دارم.

وی با اشاره به اینکه وجود اقدس موسی بن جعفر علیه السلام می فرمایند: خدا رحمت کند کسی که مردم را عاشق ما اهل بیت کند و این کار شما عزیزانی است که علم اهل بیت علیه السلام را برپا می‌کنید، گفت: مسئله ای که به‌عنوان یک برگ برنده در زندگی شما عاشقان اهل بیت علیهم السلام وجود دارد این است که شما نوکر امام حسین علیه السلام هستید، شما عزیزان به‌عنوان خادم عشق و محبت امام حسین علیه السلام استخدام شدید و دلداده های ابا عبدالله با بلند کردن علم، عاشقی سید الشهدا علیه السلام را می‌کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: نوکران اهل بیت علیهم السلام دلال محبت اهل بیت علیهم السلام هستند که دل ها را به دنبال خاندان نور می کشند و وظیفه دارند که همه دل ها را به سمت اهل بیت علیهم السلام بکشانند.

آیت الله علم الهدی افزود: این بزرگترین وظیفه ماست که دل ها را به اهل بیت علیهم السلام وصل کنیم و بزرگترین افتخار شما عزیزانِ سر هیئتی امام حسین علیه السلام است و همانند جون غلام سید الشهدا می‌گوییم ” امیری حسین و نعم الامیر”

امام جمعه مشهد مقدس خطاب به مسئولان هیئات مذهبی گفت: شما عزیزان همت کردید و نوکری خودتان را در این شرایط ویژه به بالاترین سطح رساندید و به گونه ای عمل کردید که مجلس عزای امام حسین علیه السلام از خانه ها به داخل کوچه ها و خیابان ها کشیده شد و محرم امسال ایران یکپارچه حسینیه سیدالشهدا شد.

وی گفت: دهه آخر صفر دهه ویژه ای برای اثبات نوکری ما به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام است که نیازمند همراهی شماست تا با برقراری تکایا و رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم مهمان داری عزاداران را هرچه باشکوه تر انجام دهیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*