۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 18 می 2020 - 8:25
  • 297 بازدید
مراسم احیای لیالی قدر در ۶۵ مسجد شهرستانهای تایباد و باخرز
مراسم احیای لیالی قدر در ۶۵ مسجد شهرستانهای تایباد و باخرز

مراسم احیای لیالی قدر در ۶۵ مسجد شهرستانهای تایباد و باخرز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از برگزاری مراسم احیای لیالی قدر در ۶۵ مسجد شهرستانهای تایباد و باخرز خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور با اعلام این خبر گفت: مراسم و برنامه های لیالی قدر با نوحه خوانی، روضه خوانی و قرائت دعای جوشن […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از برگزاری مراسم احیای لیالی قدر در ۶۵ مسجد شهرستانهای تایباد و باخرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور با اعلام این خبر گفت: مراسم و برنامه های لیالی قدر با نوحه خوانی، روضه خوانی و قرائت دعای جوشن کبیر و دیگر آداب ویژه این شب ها برگزار شد و ندای «الهی العفو» در آسمان شهر و روستاهای تایباد و باخرز طنین انداز شد.

وی ادامه داد: مردم با وجود شیوع بیماری کرونا، ضمن رعایت پروتکل‌ های بهداشتی با حضور در مساجد و عده‌ای نیز در منازل به راز و نیاز با خدای خود پرداختند.

وی افزود: مراسم احیای شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با محدودیت زمانی دو ساعته و همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی در ۶۵ مسجد شهر و روستاهای تایباد و باخرز برگزار شد.

وی تصریح کرد: هیئات مذهبی و هیئت امناء مساجد و رابطین فرهنگی در این مراسم علاوه بر ضدعفونی و گندزدایی مساجد و توزیع رایگان اقلام بهداشتی حین ورود به مساجد، استفاده از وسایل شخصی از جمله جانماز و کتب ادعیه را نیز مورد تاکید قرار می‌ دادند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*