۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 07 اکتبر 2020 - 11:12
  • 50 بازدید
مراسم اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم
مراسم اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم

مراسم اربعین حسینی را به بهترین شکل و با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می‌کنیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: تلاش می‌کنیم تا اربعین حسینی را به شکل جدید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، گفت: همانگونه که […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: تلاش می‌کنیم تا اربعین حسینی را به شکل جدید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، گفت: همانگونه که انتظار داشتیم عاشقان امام حسین (ع) در طول ماه محرم و صفر تمامی پروتکل‌های بهداشتی را در مراسم‌های عزاداری رعایت کردند.

وی افزود: به ایام اربعین حسینی نزدیک می‌شویم و به طور حتم مردم عزادار و عاشقان از اینکه نمی‌توانند به مشهد مقدس و کربلا سفر کنند و در راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت کنند ناراحت هستند اما برنامه‌ها و مراسم‌های مختلفی در گناباد برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم و جلسات عزاداری و همچنین برگزاری مراسم زیارت اربعین در فضای باز و اماکن متبرکه با استفاده دائمی از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت کامل شیوه نامه‌های ابلاغی مصوبات بلامانع است، گفت: امسال به دلیل شرایط شیوع کرونا، عاشقان امام حسین (ع) نمی‌توانند در پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کنند لذا به یاری خدا بنا داریم تا در ایام اربعین و در فضای باز با انجام موارد بهداشتی در چند نقطه شهرستان از جمله مرقد علامه بهلول، مرقد سیدابراهیم، مرقد امامزاده سلطان محمد عابد(ع) کاخک، امامزاده احمد(ع) بیمرغ، و چند هیئت مذهبی شاخص شهرستان که دارای فضای باز هستند، مراسم عزاداری برپا کنیم.

رحمانی، تاکید کرد: تمامی مراسم‌های ایام اربعین و دهه آخر ماه صفر نیز باید متناسب با پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و مسئولین هیئت‌ها باید به این نکات توجه ویژه داشته باشند.

رحمانی به برپایی موکب‌ها در سطح شهرستان اشاره کرد، افزود: برپایی موکب‌ها در سطح شهرستان و روستاها با رویکرد اجرایی فرهنگی و توزیع بسته‌های فرهنگی، پخش نذورات به‌صورت بسته‌های معیشتی، نذورات بهداشتی، برپایی نمایشگاه‌های خاطرات اربعین و تبیین ارزش‌های شهدای خطوط مقاومت با اخذ مجوز از شورای هیئات مذهبی شهرستان به نحوی که بدون ازدحام جمعیت و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی انجام شود، بلامانع است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*