۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 09 ژانویه 2021 - 13:03
  • 59 بازدید
مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی در گناباد برگزار شد
مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی در گناباد برگزار شد

مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی در گناباد برگزار شد

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه امام رضا(ع) مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه امام رضا(ع) مراسم بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی و سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور جمعی از علما، روحانیون در شبستان حوزه علمیه(ره) برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم حجت‌الاسلام حسین امامی امام جمعه مه‌ولات در مورد شخصیت آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی رئیس فقید مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و ویژگی‌های این عالم حوزوی و همچنین در مورد تأثیرات شهادت سردار سلیمانی بر ادامه موفقیت‌های انقلاب اسلامی به ایراد سخن پرداخت.

فاطمی، گفت: همچنین، حجت‌الاسلام قاسمی در این مراسم در وصف حضرت زهرا(س) به روضه‌خوانی پرداخت.

حجت‌الاسلام حسین امامی امام جمعه مه‌ولات طی سخنانی در این مراسم با اشاره به اینکه آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی در طول حیات خود بسیار ساده زیست و متواضع بودند، افزود: آیت‌الله مصباح یزدی(ره) عالمی مردمی بودند که با انجام رسالت در همه برهه های انقلاب، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کردند.

امام جمعه مه‌ولات با اشاره به اینکه مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی(ره) از لحاظ علمی بسیار برجسته بوده و تالیفات بسیاری به یادگار گذاشته اند، خاطر نشان کرد: ایشان در طول عمر با برکتشان شاگردان و طلاب بسیاری را در حوزه های فقهی، روانشناسی، فلسفه و… تربیت کرده و منشاء خدمات بسیار ارزنده ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

امامی با بیان اینکه آیت الله مصباح یزدی (ره) در خارج از کشور نیز منشاء خدمات علمی ارزنده ای بودند، گفت: آن عالم بزرگوار با تعامل با کشورهای دیگر و بازدید از دانشگاه های مختلف دنیا، علوم اسلامی را گسترش دادند.

وی در ادامه ضمن تسلیت سالگرد شهادت سردار سلیمانی اظهارداشت: سردار شهید سلیمانی موفق شد بعد از گذشت سه سال داعش را از عراق خارج کند و علاوه بر آن توانست سوریه را نیز از شر این افراد راحت کند.

امامی افزود: خون شهید سردار قاسم سلیمانی علاوه بر اینکه سبب شده تا همدلی و وحدت مردم بیشتر شود، موجب شده تا بیشتر به این درک برسیم که دشمن به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

وی تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی در منطقه نیز سبب شده تا دشمنان در هراس فرو روند و به خوبی می دانند که کابوس آن ها تمام شدنی نیست.

گفتنی است: این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک توسط شرکت‌کنندگان در شبستان حوزه علمیه برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*