۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 26 می 2020 - 9:49
  • 134 بازدید
مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا در گناباد برگزار شد
مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا در گناباد برگزار شد

مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا در گناباد برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از دست‌اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: طی مراسم با حضور امام‌جمعه و مسئولین شورای هیئات‌مذهبی از ۱۸ هیئت‌مذهبی که در امر مبارزه با […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از دست‌اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: طی مراسم با حضور امام‌جمعه و مسئولین شورای هیئات‌مذهبی از ۱۸ هیئت‌مذهبی که در امر مبارزه با ویروس کرونا مشارکت داشتند تقدیر و تشکر شد.
رحمانی، طی سخنانی در این مراسم ضمن قدردانی از مشارکت تشکل‌های دینی در مبارزه با ویروس کرونا و ضدعفونی و گندزدایی اماکن عمومی، گفت: هیئات مذهبی، روحانیون، کانون مداحان، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی با تشکیل گروه‌های جهادی از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در خط مقدم جبهه مقابله با این ویروس بودند که خدمات آنان شایسته تقدیر است.

حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب امام‌جمعه گناباد نیز در این مراسم، گفت: تشکر از شما که در این ایام محنت و سختی از آسایش خود چشم پوشیده‌اید و در کنار سایر جهادگران این میدان، وارد عمل شده‌اید و بدون هیچ چشم‌داشت مادی؛ فقط برای رضایت خداوند متعال و آسایش هموطنان خود به مبارزه با ویروس کرونا پرداخته‌اید، بدون تردید این روزهای سخت طی خواهد شد ولی قدر و ارج این تلاش شما محفوظ خواهد بود.

وی افزود: این اقدام خداپسندانه شما گروه‌های جهادی برآمده از دل ملت در قالب طلاب جهادی، هیئت‌های مذهبی، بسیج مستضعفین، پویش‌های دانشجویی و سایر تشکل‌های مردم‌نهاد، قطعا از مصادیق بارز آیه شریفه “تعاونوا علی البر و التقوی” است و اجر و پاداش آن رضایت‌الهی است.

صادقی‌نسب از گناباد به‌عنوان یکی از شهرستان‌های موفق در امر جمع‎‌آوری کمک‌های مردمی نام برد و ابراز داشت: بیش از ۹هزار بسته غذایی با هماهنگی قرارگاه مواسات و همدلی و مشارکت خیران بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در این شهرستان توزیع شده‌است.

گفتنی است، سخنرانی حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی، اهدای لوح تقدیر و صرف افطاری از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*