۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 27 جولای 2019 - 10:23
  • 329 بازدید
سازمان تبلیغات اسلامی ملجأ و پناهگاه مردم است
سازمان تبلیغات اسلامی ملجأ و پناهگاه مردم است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

سازمان تبلیغات اسلامی ملجأ و پناهگاه مردم است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی ملجأ و پناهگاه مردم به‌ویژه فعالان فرهنگی است.

سازمان تبلیغات اسلامی ملجأ و پناهگاه مردم است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جمع کارکنان و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی استان گفت: جریان مکتب اهل بیت علیهم السلام یک جریان واحد و متمرکز است و این جریان باید با تشکیلات و حرکت تمدنی که همان تفکر اسلام ناب است در عالم محقق شود و اگر در عمل توانستیم معارف اهل بیت را به مردم نشان دهیم تأثیرگذاری اش بیشتر خواهد بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز نیاز به کار جبهه ای داریم تأکید کرد: اگر بخواهیم جریان انقلاب اسلامی ساری و جاری باشد نیاز به جبهه داریم چون دشمن در مقابل ما جبهه شده است و برای جبهه شدن همه اجزا و اعضا باید باهم باشند.
وی افزود: ما الآن وسط میدان معرکه هستیم و امروز اگر در نقش و وظیفه ای که برعهده داریم کوتاهی کنیم همسنگرهای ما ضربه خواهند دید.
حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی با تأکید بر ملجأ و پناهگاه بودن سازمان تبلیغات اسلامی برای مردم و به‌ویژه فعالان فرهنگی تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی و حرکت این نهاد یک حرکت جمعی است و ارتباط ما با مردم باید خیلی بیشتر شود و در حقیقت همه ما در این جریان، خادم انقلاب اسلامی و مردم هستیم.
وی در ادامه با اشاره به وظایف ادارات تبلیغات اسلامی گفت: مدیران و کارشناسان تبلیغات اسلامی باید با شناسایی ظرفیت های مردمی شهرستان، ارتباط خود را با تشکل های مردمی، فعالان فرهنگی و گروه های جهادی تبلیغی بیش از پیش تقویت کنند.

آرشیو اخبار در سایت سازمان تبلیغات اسلامی

آرشیو اخبار در سایت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*