۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 نوامبر 2019 - 10:52
  • 191 بازدید

به همت دبیرخانه دائمی زائران امام رضا علیه السلام از مسئولین ایستگاه های صلواتی آخر صفر در مشهد مقدس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در این همایش مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: ما نوکر نوکران امام رضا (ع) هستیم و به این کار افتخار می‌کنیم و این تاج خدمت را نباید با هیچ چیز عوض کنیم.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی افزود: اگر امام هشتم(ع) به ما نگاه نکند توفیق خدمت به زائران آن حضرت را پیدا نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در این مراسم پنج نفر از مسئولین ایستگاه های صلواتی به نمایندگی از مسئولین ایستگاه های صلواتی دهه آخر ماه صفر تجلیل شدند، گفت: برپایی ایستگاه های صلواتی و پذیرایی از زائران امام رضا(ع) یک کار مردمی بود که به نحو شایسته ای انجام شد.

فرماندار مشهد هم در این مراسم گفت: تامین امنیت، اسکان و بهداشت محیط زائران امام هشتم (ع) در روزهای پایانی ماه صفر از جمله اولویت‌های مسئولان دستگاه‌های مختلف شهرستان مشهد بوده است.

سید محمد رضا هاشمی با بیان اینکه به منظور تامین سلامت و بهداشت زائران، نظارت های مستمر و فوق العاده انجام شد و خوشبختانه تخلف خاصی گزارش نشد.لازم به یاد آوری است که در دهه پایانی آخر ماه صفر امسال ۱۰۴ ایستگاه در مشهد و ۱۴۸ ایستگاه میان راهی به زائران امام رضا(ع) خدمت رسانی کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*