۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه » خبر یک
  • 23 ژوئن 2019 - 10:53
  • 425 بازدید
مسجد محوری ترین کانون و حریم ولایت است
مسجد محوری ترین کانون و حریم ولایت است

مسجد محوری ترین کانون و حریم ولایت است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز بزرگترین اجتماعات جوامع اسلامی حول محور ولایت شکل می گیرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در جمع هیئات مذهبی و فعالان فرهنگی شهرستان تربت حیدریه با اشاره به فعالیت های جهادی و فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در مناطق سیل زده خوزستان، لرستان و گلستان گفت: فعالیت ما در سه محور کوتاه، میان و بلند مدت برنامه ریزی و اجرا شده که تاکنون در قالب برنامه کوتاه مدت و در ماه رمضان امسال ۳۰ گروه جهادی تبلیغی به استان های یاد شده اعزام شدند.
وی تصریح کرد: برنامه میان مدت ما در همین قالب های یاد شده تا پایان تابستان انجام خواهد شد و در قالب برنامه بلند مدت تا یک سال آینده اعزام گروه‌های جهادی ادامه خواهد داشت.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی گفت: حضور هیات های مذهبی در این استان در برپایی موکب‌ها به منظور تامین اسکان و تغذیه سیل زدگان نیز نباید از نظر دور داشته باشیم.
وی از مسجد به‌عنوان محوری ترین کانون حریم امن ولایت نام برد و گفت: امروز بزرگترین اجتماعات جوامع اسلامی در گرد ولایت شکل می گیرد.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی تصریح کرد: تنها وسیله سعادت و خوشبختی بشریت، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه است و اجتماعات حمایت از ولایت و رهبری، بزرگترین تشکل ها و اجتماعات را به وجود آورده و دشمنان اسلام از این اجتماع های بزرگ می ترسند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین از برنامه های این اداره کل در حوزه اوقات فراغت یاد کرد و گفت: در بحث اوقات فراغت اکنون ۴۷۰ روحانی مستقر و ۲۰۰ روحانی طرح هجرت در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*