۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی » شهرستانها
  • 27 جولای 2020 - 10:23
  • 134 بازدید
مهمترین هدف گروه‌های جهادی خودسازی و خدمت به مردم است
مهمترین هدف گروه‌های جهادی خودسازی و خدمت به مردم است

مهمترین هدف گروه‌های جهادی خودسازی و خدمت به مردم است

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: مهمترین هدف گروه‌های جهادی خدمت به محرومان، خودسازی و خدمت به مردم است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد با بیان اینکه مهمترین هدف گروه‌های جهادی خودسازی و خدمت به مردم است، گفت: […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: مهمترین هدف گروه‌های جهادی خدمت به محرومان، خودسازی و خدمت به مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد با بیان اینکه مهمترین هدف گروه‌های جهادی خودسازی و خدمت به مردم است، گفت: در طول دورانی که درگیر کرونا هستیم گروه‌های جهادی زیادی در کشور تشکیل و در حوزه‌های مختلف کمک کردند تا این دوران را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: بعد از اعلام وزارت بهداشت در زمینه نحوه دفن فوتی‌های کرونایی بحث تغسیل آن‌ها در کشور مطرح شد که مقام معظم رهبری در این زمینه فتوا دادند، مجرد ابتلای به این بیماری، موجب سقوط احکام واجب مربوط به میت نمی‌شود؛ بنابراین با مراعات کامل نکات بهداشتی و استفاده از تجهیزات ایمنی، هرچند با صرف هزینه باید حداقل واجب در مورد غسل، حنوط، کفن، نماز میت و دفن انجام گیرد.

دبیر گروه جهادی گناباد، تصریح کرد: بعد از این فتوا بود که گروهی جهادی از روحانیون گناباد بلافاصله تشکیل شد تا این فتوای رهبری روی زمین نماند ولی در طول این مسیر مشکلاتی را به همراه داشتند.

فاطمی با اشاره به تاثیر این گروه‌های جهادی بر روی نسل امروز، بیان داشت: این گروه‌های جهادی باعث خودسازی، کاهش شکاف سطوح جامعه، پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در نهایت ایجاد انگیزه برای خدمت به مردم می‌شود.

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد در پایان با اشاره به فعالیت‌های انجام شده توسط گروه جهادی، اظهار داشت: تغسیل و تدفین ۴۵ میت کرونایی، بازسازی دبیرستان فدک، پوشش خانه عالم، دیوار چینی خانه در روستای رحمت آباد، تهیه ماسک و توزیع بیش از ۲۰۰۰ ماسک بین محرومین، تهیه و توزیع بسته‌های غذایی بین محرومین به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال در راستای طرح مواسات و همدلی از جمله اقدامات گروه جهادی متشکل از طلاب و روحانیون گنابادی در ایام کرونایی بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*