۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 22 فوریه 2021 - 8:03
  • 120 بازدید
موسسات و خانه های قرآن در روند آموزشی صحیح قرآنی تلاش نمایند
موسسات و خانه های قرآن در روند آموزشی صحیح قرآنی تلاش نمایند

موسسات و خانه های قرآن در روند آموزشی صحیح قرآنی تلاش نمایند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد در بازدید از موسسه قرآنی، بر روند آموزشی صحیح آموزه های قرآنی موسسات و خانه های قرآن تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد و جمعی از اساتید […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد در بازدید از موسسه قرآنی، بر روند آموزشی صحیح آموزه های قرآنی موسسات و خانه های قرآن تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد و جمعی از اساتید حوزه علمیه امام صادق(ع)، نشست هم اندیشی در جهت توسعه فرهنگ قرآنی و پیشبرد اهداف قرآنی و گسترش و نشر آموزه‌ های قرآن مجید در محل مرکز تربیت مدرس و استاد قرآن کریم تایباد و موسسه قرآن و عترت رایحه فردوس برین برگزار شد.

حجت‌الاسلام علیپور در این نشست در رابطه با قرآن کریم و ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی اظهار داشت: با تلاوت قرآن کریم که ذکر خداوند متعال است دل‌ها آرام مى‌گیرد و این آرامش روحى، زندگى روزمره انسان را به سوى خوش ‌بختى و معنویت سوق مى‌دهد و در نتیجه در زندگى انسان تأثیر بسزایی مى‌ گذارد.

حجت‌الاسلام علیپور در این نشست بر لزوم برگزاری دوره های تربیت قاری و حافظ قرآن کریم برابر استانداردهای مورد قبول دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی تاکید نمود و افزود: طی روزهای گذشته بیش از ۳۰۰ نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم برای دریافت گواهی قرآنی به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراجعه نموده اند.

وی در ادامه با تأکید بر فعالیتهای قرآنی موسسات و خانه های قرآن گفت: روند آموزشی صحیح می‎تواند به غنای بیشتر جلسات و برنامه های قرآنی کمک شایانی کرده و در رشد و هدایت استعدادهای نوجوانان و جوانان به سمت و سوی انس با قرآن موثر باشد.

در این نشست حمزه آزاد یکی از اساتید موسسه گزارشی از وضعیت مرکز تربیت مدرس ارائه نمود و افزود: تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر خواهر و برادر شیعه و اهل سنت از این مرکز فارغ التحصیل شده اند که اغلب مدیران مهدهای قرآنی سطح شهرستان و اساتید قرآنی از قرآن آموزان این مرکز بوده اند.

در پایان این نشست حکم مدیریت حجت‌الاسلام محسن نجفی به‌عنوان مدیر جدید مرکز اهدا شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*