۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 05 آگوست 2020 - 8:34
  • 146 بازدید
نذر سلامتی و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد
نذر سلامتی و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد

نذر سلامتی و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از ذبح بیش از ۶۰ راس گوسفند با همت روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر مقدس مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور با اعلام این خبر گفت: با همت روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر مقدس مشهد و […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از ذبح بیش از ۶۰ راس گوسفند با همت روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر مقدس مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور با اعلام این خبر گفت: با همت روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر مقدس مشهد و در راستای رزمایش مواسات با کمک خیران بیش از ۶۰ راس گوسفند ذبح و در روز عید قربان و با نذر سلامتی خانواده، گوشت‌های قربانی را بین خانواده‌های نیازمندمحل استقرار توزیع کردند.

حجت‌الاسلام علی کریم پور افزود: مرحله دوم رزمایش مواسات و احسان همزمان با فرارسیدن عید قربان آغاز شده و این مرحله تا عید غدیر ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد اظهارداشت: عید قربان تا غدیر، فرصتی بزرگ در راستای ترویج سنت حسنه قربانی و کمک به نیازمندان به‌عنوان یک سنت دینی و یک وظیفه اخلاقی که در این روزهای کرونایی و با توجه به وضعیت اقتصادی بیش از پیش مورد تأکید روحانیون مستقرقرار گرفته است.

وی در پایان گفت: این طرح با همکاری روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر مشهد آغاز شده تا گوشه‌ای از مشکلات اقتصادی خانواده‌های آسیب دیده و یا مستمند و فقیر رفع شود. البته امیدواریم که سایر مردم نیز در این خصوص فعال شده و به‌صورت گروهی اقدام به تهیه و توزیع اقلام خوراکی میان افراد نیازمند جامعه کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*