۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 31 جولای 2019 - 16:10
  • 230 بازدید

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر جذب جوانان گفت: برای اینکه بدانیم به دنبال جذب کدام جوان برویم باید نسخه و حوزه جذب جوان مشخص باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر چهارشنبه در دیدار مدیران کل استانی سازمان تبلیغات کشور در مشهد با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در جذب و به کار گیری نیروهای جوان اظهار کرد: این امر چون دستور ولی فقیه است باید حتما اجرایی شود.
وی افزود: اما در مقام عمل در صورتی که در جذب جوانان درست عمل نکنیم نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.


امام جعه مشهد با تاکید بر لزوم وجود برنامه مشخص برای جذب جوانان با طرح این پرسش که کدام جوان را باید جذب کرد؟ ادامه داد؛ در رابطه با جذب جوانان اگر مغلوب جو و عملیات روانی شویم کار به نحو مطلوب انجام نخواهد شد.
وی افزود: در زمینه جذب جوانان باید نسخه و حوزه جذب جوان مشخص باشد تا جوانان متدین و دلبسته به اسلام و نظام فرصت جذب و خدمت به کشور را پیدا کنند.
آیت الله علم الهدی با تاکید بر اینکه وقتی حرف از جوان می شود نباید فکر کنیم جوان فقط فردی است که رفتار و کردارش با شئون اسلامی همخوانی ندارد، عنوان کرد: در حوزه جذب جوانان نباید از یاد برد که جوان هیاتی و شهادت طلب و آن جوانی که جبهه را پر می کند و آرزوی شهادت دارد هم جوان است.


وی در بخشی دیگر از سخنانش با بیان وضعیت کنونی کشور و فرصت مناسبی که انقلاب اسلامی برای گسترش و تبلیغ دین در اختیار روحانیت قرار داده است، اظهار کرد: باید قدر این فرصتی که به برکت خون شهدا و وجود حضرت صاحب الزمان(عج) ایجاد و در اختیار روحانیان و مبلغان دینی قرار داده شده است را بدانیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی همچنین بر گسترش و آموزش فن خطابه و برپایی منابر تاثیرگذار اشاره و گفت: منبر از قدیم رسانه دین بوده است، تنها رسانه ویژه دین که در اختیار روحانیت است که باید با تربیت طلاب جوان این رسانه را فعال و پرشور نگه داشت.
وی به رسانه های ارتباط جمعی و فضای مجازی اشاره و بیان کرد: همه این رسانه ها در جای خودشان حضور دارند اما نباید از منبرهای پر شور و تاثیرگذار غفلت کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*