۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه » خبر یک
  • 25 ژوئن 2019 - 11:47
  • 458 بازدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشمر اظهار کرد: جریان انقلاب اسلامی توسط امام راحل شروع شده و جاری است و تا ظهور امام زمان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه توسط حضرت امام خمینی (ره) از ابتدای انقلاب هدف معلوم شد افزود: امام راحل قیام تمدنی در برابر تمدن غرب را آغاز کردند تا جریان انقلاب اسلامی به بار نشست و امروز اقتدار جمهوری اسلامی در سراسر جهان به خوبی معلوم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با تأکید بر اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم پای کار بود و با رهبری امام خمینی (ره) پیروزی نهایی محقق شد تصریح کرد: در برنامه سازمان تبلیغات اسلامی توجه به ظرفیت مردم مورد توجه جدی قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی اظهار کرد: برای همه برنامه های دینی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی باید مردم پای کار باشند و ارائه آمار و ارقام سرلوحه کار سازمان تبلیغات اسلامی نیست و نبوده و نباید با این کار مردم را نگران و امید آنها را از بین ببریم بلکه باید با برنامه های مناسب اراده مردم را زنده نگه داریم.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی جوان گرایی را در مسئولیت های مختلف دنبال می‌کند گفت: نگاه انقلابی و جهادی مورد توجه و سرلوحه کار این سازمان قرار گرفته شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: در برنامه های سازمان پرهیز از تصدی گری در دستور کار قرار گرفته و استفاده از ظرفیت مردمی و روحیه انقلابی در همه برنامه ها دنبال می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*