۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 28 سپتامبر 2019 - 10:19
  • 243 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: هر چقدر بتوانیم بدنه سازمان تبلیغات اسلامی را به سمت نگاه جهادی ببریم باعث اعتماد سازی بیشتر در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام صاحبقرانی در جلسه روئسای ادارات و نمایندگی های تبلیغات اسلامی
خراسان رضوی که در شهرستان نیشابور برگزار شد، گفت: نگاه و ملاک ما در اجرای برنامه و فعالیت ها کیفیت هست، نه کمیت، اگر ما ۱۰۰ طلبه درجه داشته باشیم و هر کدام از آنها امام باشند، آورده شان برای ما بیشتر خواهد بود، لذا ما هر چقدر بتوانیم بدنه سازمان تبلیغات اسلامی را به سمت نگاه جهادی ببریم باعث اعتماد سازی بیشتر در سطح استان و بین مردم خواهد شد.

وی با اشاره به صحبت رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هر کجا هستید، آنجا را مرکز دنیا بدانید، گفت: هر کدام از شما بزرگواران نماینده سازمان تبلیغات اسلامی هستید و باید جریان انقلاب اسلامی را در شهرستان راهبری و مهندسی فرهنگی و مذهبی کنید.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی با اشاره به راه اندازی ۲ قرار گاه برای ارتباط گیری بهتر و بیشتر بدنه مردمی در سطح استان با سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در شهرستانها مجموعه های فعال شناسایی شوند و از طریق این شبکه که در سطح استان تشکیل خواهد شد می توانیم اهداف، برنامه ها و سیاست های سازمان را محقق کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: مجموعه های فعال شناسایی شده در شهرستانها پس از ارتباط گیری با این قرارگاه ها، در شهرستانها به تحقق اهداف انقلاب اسلامی در جامعه خواهند پرداخت.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی با تاکید بر اقتصاد مقاومتی گفت: از ظرفیت های روز همچون برگزاری جلسات مدیران و کارشناسان به صورت ویدئو کنفرانس و
برگزاری جلسات آموزشی بصورت اینترنتی که باعث کاهش هزینه ها و بالارفتن کیفیت می‌شود، استفاده شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم فرمودند؛ در گام دوم، قبل از هر کاری امید را به مردم برگردانید، لذا به‌عنوان سازمان تبلیغات اسلامی، وظیفه ما هست که جریان رسانه ای و فرهنگی امید بخشی به مردم را با بیان دستاوردها به اطلاع مردم برسانیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*