۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 17 آگوست 2019 - 9:07
  • 214 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جمع کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: نگاه ولایی، انقلابی و جهادی سرلوحه فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در جمع کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد اظهار کرد: این سازمان یک نهاد مردمی و حرکت این نهاد یک حرکت جمعی است و ارتباط ما با مردم باید خیلی بیشتر شود و در حقیقت همه ما در این جریان، خادم انقلاب اسلامی و مردم هستیم.
وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی جوان گرایی را در مسئولیت های مختلف دنبال می‌کند گفت: نگاه ولایی، انقلابی و جهادی مورد توجه و سرلوحه کار این سازمان قرار گرفته شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: در برنامه های سازمان پرهیز از تصدی گری در دستور کار قرار گرفته و استفاده از ظرفیت مردمی و روحیه انقلابی در همه برنامه ها دنبال می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی اراده مردم پای کار بود و با رهبری امام خمینی (ره) پیروزی نهایی محقق شد تصریح کرد: در برنامه سازمان تبلیغات اسلامی توجه به ظرفیت مردم مورد توجه جدی قرار گرفته است و ادارات ما باید تسهیل گر فعالیت های مردمی باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*