۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 05 سپتامبر 2019 - 10:12
  • 212 بازدید
همایش طلایه داران هدایت در شهرستان تایباد برگزار شد
همایش طلایه داران هدایت در شهرستان تایباد برگزار شد

همایش طلایه داران هدایت در شهرستان تایباد برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از برگزاری همایش طلایه داران هدایت در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور با اعلام این خبر گفت: همایش طلایه داران هدایت با حضور امام جمعه شهرستان، جمعی از مسئولین، روحانیون و ائمه جماعات شهر و روستاهای […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از برگزاری همایش طلایه داران هدایت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور با اعلام این خبر گفت: همایش طلایه داران هدایت با حضور امام جمعه شهرستان، جمعی از مسئولین، روحانیون و ائمه جماعات شهر و روستاهای تایباد و باخرز و مبلغین و مبلغات اعزامی محرم الحرام در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار شد.

حجت‌الاسلام مهدی امجدی زاده رئیس شورای عالی قشر بسیج شرق خراسان در این همایش گفت: عزاداری حضرت أباعبدالله الحسین (ع) باید ادب کننده و تربیت کننده باشد و مردم بدانند که در قبال خانواده، تبلیغ دین، آداب عاشورا و عفاف و حجاب تکلیف دارند.

حجت‌الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان تایباد نیز در این مراسم اظهار داشت: راز ماندگاری نهضت کربلا وجه الله بودن آن است و این نهضت حسینی از آن جهت که در آن خودمحوری، خودکامگی و قدرت طلبی نیست، وجه الله است.

همایش طلایه داران هدایت ویژه محرم الحرام با حضور ۴۵ روحانی مستقر، هجرت و هدایت شهر و روستاهای تایباد و باخرز، ۳۵ نفر از مبلغین و مبلغات اعزامی و ائمه جماعات مساجد شهر و مسئولین عقیدتی سیاسی ادارات و نهادهای شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*