۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 29 جولای 2020 - 11:32
  • 165 بازدید
پایان دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در قوچان
پایان دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در قوچان

پایان دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در قوچان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان از اتمام کلاسهای حضوری و غیر حضوری دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن و اخذ آزمونهای پایانی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست شهرستان قوچان […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان از اتمام کلاسهای حضوری و غیر حضوری دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن و اخذ آزمونهای پایانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست شهرستان قوچان و موافقت استان و همچنین اعلام سهمیه برگزاری دوره آموزش تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن از سوی مرکز، با هدف تربیت مربی متخصص در آموزش قرآن به کودکان،این دوره با برگزاری آزمون ورودی در دی ماه ۹۸ رسما آغاز شد.

وی همچنین افزود: در این آزمون ۶۰نفر متقاضی شرکت در آزمون بودند که پس از برگزاری آزمون کتبی و عملی ۳۰ نفر پذیرفته شدند و متاسفانه بدلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری آن تا ابتدای تیرماه سال جاری به تعویق افتاد.

در ادامه ضمن دریافت مجوز برگزاری کلاسها از سوی استان و بارعایت پروتکل های بهداشتی این دوره با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت نور المبین قوچان به بهترین شکل ممکن برگزار و آزمونهای پایانی برگزار و نمرات به استان جهت صدور مدرک ارسال شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*