۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۲
  • 211 بازدید
کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس در کاشمر برگزار شد
کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس در کاشمر برگزار شد

کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس در کاشمر برگزار شد

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از برگزاری کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کاشمر با اعلام این خبر گفت: کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس و مساجد با حضور اساتید حوزه کودک و نوجوان […]

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از برگزاری کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کاشمر با اعلام این خبر گفت: کارگاه آموزش تخصصی ائمه جماعات مدارس و مساجد با حضور اساتید حوزه کودک و نوجوان استان در محل کانون فرهنگی لقمان کاشمر برگزار شد.

محمد هنرور گفت: حجت‌ الاسلام بناکرمانی از اساتید استانی در این کارگاه آموزشی در سخنانی با تبیین اهداف و راهبردهای این دوره آموزشی نکاتی درباره ارتقای سطح آگاهی های دینی و اخلاقی مبلغین و مبلغات جهت تاثیرگذاری بیشتر در قشر نوجوان و ایجاد انگیزه بیشتر جهت شرکت در نمازهای جماعت مدارس و مساجد بیان کرد.

وی در ادامه به تبیین روش ها و راههای برقراری ارتباط موثر و کارآمد با کودکان و نوجوانان با تاکید بر آموزه های قرآنی و دینی اشاره کرد و سپس به بیان شیوه های جذب جوانان و نوجوانان به فعالیت های فرهنگی و مذهبی در مدارس و مساجد و شیوه های مختلف آموزش احکام و مسائل دینی و قرآنی به نونهالان، نوجوانان و جوانان پرداخت.

حجت‌ الاسلام صداقتی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی کاشمر در حاشیه این جلسه گفت:کارگاه آموزشی تغذیه فکری در جهت ارتقای توانمندی های تبلیغ، تقویت فعالیت های فرهنگی ائمه جماعات و ارتقای توان بهره وری از امکانات تبلیغی به مدت یک روز در شهرستان کاشمر برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*