۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 فوریه 2020 - 8:45
  • 94 بازدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در نشست خبری جشنواره تولیدات رسانه ای دیجیتال اظهار کرد: در جشنواره تولیدات رسانه‌ای دیجیتال دو موضوع گام دوم انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید سلیمانی، به عنوان محور قرار گرفته است.

وی افزود: یکی از ابزارهای تبلیغ، تبلیغ نوین است که به نوبه خود کارهای بسیار مهمی را می‌تواند رقم بزند. تبلیغات رسانه‌ای به ویژه تبلیغاتی که در فضای مجازی انجام می‌شوند که تأثیرگذاری بسیاری دارند. ما در این جشنواره تلاش کردیم تبلیغات را در عرصه رسانه و فضای مجازی و در راستای گفتمان انقلاب اسلامی انجام دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: نشر خوبی‌ها، ارزش‌های دینی و انقلابی در فضای مجازی و رسانه‌ها و تبیین جبهه مقاومت از اهدافی است که ما برای این جشنواره در نظر گرفته‌ایم. تلاش ما در این راستا بوده است که این جشنواره به یک جریان در فضای رسانه‌ای انقلاب اسلامی منتهی شود.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی تصریح کرد: ظرفیت‌های رسانه‌ای همچون حوزه هنری، خبرگزاری مهر، تولیدات رسانه‌ای آستان قدس، مجموعه سراج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیمای خراسان رضوی ما را در این جشنواره همراهی خواهد کرد، با همراهی این نهادها در تلاش هستیم که این جشنواره را به نحو مطلوبی به سمت محورهای اصلی خود پیش ببریم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*