۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 17 سپتامبر 2020 - 11:28
  • 112 بازدید

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری گردهمایی روحانیون مستقر این شهرستان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جواداسماعیلی با اعلام این خبر گفت: گردهمایی روحانیون مستقر شهرستان مشهد در سالن اجتماعات اداره کل با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رئیس و کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد افزود: این گردهمایی که با هدف برنامه ریزی و پیگیری برنامه های فرهنگی، برگزاری مراسم عزاداری دهه آخر صفر با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین تبیین مواضع و مبانی گام دوم انقلاب و برنامه ریزی و توجه به مردمی شدن امر تبلیغ در گام دوم انقلاب اسلامی مطالبی را بیان کرد.

حجت‌الاسلام کریم پور با بیان اینکه برنامه‌های سازمان با موضوع مردم دنبال می‌شود افزود: مجریان اصلی مردم و مراکز دینی و مردمی هستند و سازمان تبلیغات هم به‌عنوان یک نهاد حامی آنها در بخش هدایتی و نظارتی حضور دارد.

این مسئول فرهنگی تاکید کرد: در پایان ماه صفر امسال با توجه به دستور ستاد مبارزه با بیماری کرونا، پیاده روی عزادارن به سمت مشهد مقدس جهت شرکت درمراسم شهادت امام هشتم علیه السلام را منتفی اعلام کرد.
وی تصریح کرد: اگر مردم ما چیزی را اراده کنند به دنبال تحقق آن می‌روند و دشمن این موضوع را فهمیده است لذا به دنبال تضعیف اراده‌های مردمی است و ما در این جنگ تمام عیار فرهنگی اقتصادی باید برای تقویت اراده‌های مردمی، مانند دفاع مقدس وارد میدان بشویم.

لازم به ذکر است: این جلسه با حضورحجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و برگزاری جلسه پرسش وپاسخ با روحانیون مستقر برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*