۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 13 ژانویه 2020 - 13:24
  • 185 بازدید

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری گردهمایی روحانیون مستقر شهرستان مشهد در روستای ده غیبی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جواداسماعیلی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: گردهمایی روحانیون مستقر شهرستان مشهد در روستای ده غیبی این شهرستان با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رئیس و کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد در اردوگاه شهید هاشمی نژاد برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهدافزود:این گردهمایی که با هدف برنامه ریزی و پیگیری برنامه های فرهنگی، با توجه به نزدیک شدن به ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و نقش روحانیون در شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم و همچنین تبیین مواضع و مبانی گام دوم انقلاب، برنامه ریزی ایام الله دهه فجرانقلاب اسلامی انجام گرفت، در صحبت های خود از روحانیون مستقر و خود استقرار درخواست کرد، جهت انجام وظایف و برنامه های فرهنگی اهتمام بیشتری داشته باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، در این گردهمایی خطاب به روحانیون خاطر نشان کرد: روحانیون باید به روش های موفق تبلیغ آگاهی کامل داشته باشند. وی در ادامه به وظیفه خطیر روحانیون در عصر حاضر و تهاجمات فرهنگی بیگانگان اشاره کرد و افزود: طلاب باید با علوم و ابزار روز آشنا باشند تا بتوانند با مخاطب ارتباط برقرار نمایند و در جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد موفق تر باشند.
این مسئول فرهنگی افزود: روحانیون باید افرادی با سواد و عالم به مسائل روز باشد، بنابراین باید برای رشد علمی خود برنامه ریزی مرتب و دائمی داشته باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه برنامه‌ها و پیشنهاد‌های روحانیون و گروه‌های تبلیغی اندیشه‌ورز نیز ارائه شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*