۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۵
  • 142 بازدید
۲۱۵ جلسه جزءخوانی قرآن‌کریم همزمان با ماه رمضان در گناباد برگزار می‌شود
۲۱۵ جلسه جزءخوانی قرآن‌کریم همزمان با ماه رمضان در گناباد برگزار می‌شود

۲۱۵ جلسه جزءخوانی قرآن‌کریم همزمان با ماه رمضان در گناباد برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری ۲۱۵ جلسه جزءخوانی قرآن‌کریم ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی با اعلام این خبر، گفت: از اولویت‌های اداره تبلیغات اسلامی گناباد طی چند سال اخیر برگزاری جلسات جزءخوانی قرآن مساجد با حضور قاریان ممتاز شهرستان است.

حجت‌الاسلام رحمانی افزود: به منظور استفاده همه افراد از قرآن‌کریم، سعی شده است جلسات جزءخوانی قرآن‌کریم مساجد با حضور قاریان ممتاز برگزار شود تا همه افراد از این جلسات استفاده نمایند.

وی ادامه داد: ۲۱۵ جلسه دوره قرآن منازل و مساجد در سامانه اداره تبلیغات اسلامی گناباد ثبت شده است که این جلسات در ماه مبارک رمضان جزءخوانی قرآن دارند..

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد به برگزاری ۸۲ جلسه تفسیر ترتیبی موضوعی سوره احزاب در مساجد روستایی و شهری اشاره و اذعان‌کرد: شماری از روحانیون مبلغ از شهرهای قم و مشهد و گناباد برای تبلیغ در ایام ماه مبارک رمضان به مناطق شهری و روستایی اعزام می‌شوند که در برگزاری جلسات تفسیر همکاری دارند.

حجت‌الاسلام رحمانی افزود: اقامه نمازهای یومیه، تفسیر قرآن‌کریم، بیان احکام شرعی و کلاس‌های روخوانی قرآن از برنامه‌های این روحانیون مبلغ خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین دو جلسه محوری تفسیر سوره احزاب ویژه عموم مردم در مساجد جامع، شهرهای گناباد و کاخک توسط ائمه‌ جمعه این شهرها در روزهای ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*