۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 30 جولای 2020 - 13:02
  • 157 بازدید
۶۳۰ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان تایباد توزیع شد
۶۳۰ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان تایباد توزیع شد

۶۳۰ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان تایباد توزیع شد

به همت اداره تبلیغات اسلامی تایباد ۶۳۰ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و اقدامات مربوط به ساماندهی کمک های اقشار […]

به همت اداره تبلیغات اسلامی تایباد ۶۳۰ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و اقدامات مربوط به ساماندهی کمک های اقشار مختلف برای حمایت از افراد نیازمند و آسیب دیدگان از بیماری کرونا با همکاری قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان، اولین مرحله توزیع بسته های غذایی در ایام عید قربان تا عید غدیر انجام شد.

وی افزود: در مرحله اول توزیع بسته های غذایی با شناسایی خانواده های آسیب دیده ۶۳۰ بسته حمایتی در اختیار اقشار آسیب پذیر و نیازمند، رانندگان تاکسی و سایر افراد و صنوفی که کسب و کار آنها آسیب دیده، قرار داده شد.

رئیس اداره اسلامی تایباد در ادامه افزود: روحانیون، هیئات مذهبی، خیرین و نیروهای جهادی با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده جامعه مشارکت خوبی در این موضوع داشته اند و مقرر شده جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی و ذبح و قربانی به نیازمندان نیز در این ایام فعالانه انجام گیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*