بهرمندی ۹۲۰ نفر از کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم توسط همسران روحانیون مستقر مشهد مقدّس

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
بهرمندی ۹۲۰ نفر از کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم توسط همسران روحانیون مستقر مشهد مقدّس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد از بهرمندی ۹۲۰ نفر از خواهران نمازگزار از کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن توسط همسران روحانیون مستقر در این شهرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌ الاسلام علی بخشی گفت: در خرداد ماه جاری ۹۲۰ نفر از خواهران جوان و نوجوانان از کلاس های روخوانی و روانخوانی قرآن کریم که توسط همسران روحانیون مستقر و روحانیون مستقر در مساجد حاشیه شهر در این شهرستان برگزار شد بهرمند شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد، در ادامه با اشاره به اینکه روخوانی و روانخوانی مراحل اولیه یادگیری قرآن است، بیان کرد: قرآن آموزان با شرکت در این کلاس ها و یادگیری روخوانی و روانخوانی صحیح قرآن مهارت های لازم را جهت آموزش ها تخصصی در سطوح بالاتر کسب می‌کنند.

حجت‌الاسلام بخشی گفت: این دوره ها شامل آموزش روخوانی، روان خوانی و صحیح خوانی قرآن کریم است که توسط همسران روحانیون مستقر برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد مقدّس، تاکید کرد: آموزش قرآن کریم و انتقال مفاهیم و معارف قرآنی به خانواده ها کار بسیار ارزشمندی است که علاقه مندان به کلام وحی باید به صورت برنامه ریزی شده و منظم آن را پیگیری کنند.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 221
برچسب ها:
دیدگاه ها