برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی معلمان در گناباد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱ آذر ۱۳۹۶
برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی معلمان در گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی معلمان به همت سازمان تبلیغات اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی با اعلام این خبر، گفت: دوره آموزشی توانمند سازی و مهارت افزایی معلمان با هدف آمادگی بیشتر علمی و عملی معلمان در مهیا نمودن دانش آموزان در ورورد به مرحله تکلیف و آشنایی با بهترین روش های دعوت نوجوانان به نماز و الگوسازی جشن تکلیف در مدارس در گناباد برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره که ویژه معلمان خواهر پایه های سوم ابتدایی شهرستان بود، افزود: دختران در پایه سوم ابتدایی به سن تکلیف می رسند و معلمان می توانند با آموزش نماز و احکام آن و فرهنگ سازی برای اقامه آن بهترین نقش را در نهادینه کردن این واجب الهی در ضمیر دانش آموزان ایفا نمایند.

رحمانی در ادامه با بیان اینکه این دوره در مجموع با حضور ۸۰ معلم برگزار شد، گفت: در این دوره آموزشی اساتید به بیان مباحث آموزش احکام عملی نماز، نماز و خانواده، آثار و برکات نماز، شیوه های دعوت به نماز و نقش معلمان در تربیت دینی و نماز در مدت ۱۴ ساعت پرداختند.

این مسئول اظهارداشت: در این دوره آموزشی از اساتید برجسته حجت‌الاسلام باقی و برادر طائب از مرکز تخصصی نماز استان خراسان رضوی استفاده شد.

رحمانی ابراز داشت: از نظر رهبری موثرترین کار برای مقابله با آسیب های اجتماعی ترویج فرهنگ نماز در جامعه و اقامه آن است.

وی تاکید کرد: نمازخوان واقعی و کسی که با خدای خود در ارتباط باشد، از انواع آسیب های اجتماعی همانند طلاق، فحاشی، دزدی و.. .در امان هستند.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 115
برچسب ها:
دیدگاه ها