ضرورت استفاده از زبان هنر و رسانه برای کاهش آسیب های اجتماعی

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۶
ضرورت استفاده از زبان هنر و رسانه برای کاهش آسیب های اجتماعی

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:تولیدمحتواهای فرهنگی برای ترویج معارف اسلامی وکاهش آسیبهای اجتماعی در اولویت فعالیتهای رسانه ای این روابط عمومی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، هادی شادکام با اشاره به اهمیت فعالیت در فضای مجازی و حضور جدّی در این زمینه گفت: فعالان فرهنگی، تشکل ها و نهادهای فرهنگی و انقلابی باید بیش از گذشته در فضای مجازی فعالیت کنند و با تولید محتواهای فرهنگی و دینی، مفاهیم و معارف اسلامی و انقلابی را در شبکه های اجتماعی و فضای رسانه ای تولید و منتشر کنند.

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: البته فعالیت در این زمینه نیازمند نوآوری و ابتکار و پشتیبانی مسئولان است تا فعالان فرهنگی و رسانه ای و تشکل های دینی بتوانند با تولیدات رسانه ای خود، جریان سازی اجتماعی ایجاد کنند.
وی افزود: در عصری که شاهد نفوذ گسترده رسانه و فضای مجازی هستیم، باید برای کاهش آسیب های اجتماعی از زبان هنر و رسانه بهره برد و با تولید محتواهای صحیح فرهنگی و دینی و استفاده از ضریب نفوذ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، مخاطبان خود را با معارف و سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام که گره گشای مسائل و مشکلات امروز ماست آشنا کنیم.

شادکام با اشاره به فعالیت روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در زمینه تولیدات محتواهای فرهنگی افزود: در مدت کوتاهی بعد از ایجاد استودیوی شهید حججی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان، با همت و کار جهادی همکارانم در روابط عمومی، توانستیم محتواهای رسانه ای و کلیپ های تصویری پیرامون موضوعات قرآنی و خانواده تولید کنیم که به لطف خداوند متعال با انتشار آن در فضای مجازی و شبکه ها و گروه های اجتماعی با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 142
برچسب ها:
دیدگاه ها