کارگاه آموزشی دانش افزایی‌ ویژه مربیان سواد رسانه ای خراسان رضوی برگزار می‌شود

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۶
کارگاه آموزشی دانش افزایی‌ ویژه مربیان سواد رسانه ای خراسان رضوی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی دانش افزایی به منظور افزایش آگاهی مربیان سواد رسانه ای در حوزه‌های مختلف از جمله فضای مجازی و نقد فیلم ویژه مبلغان خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمود غلامی جامی، کارشناس برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه‌ای این اداره کل گفت: کارگاه آموزشی دانش افزایی به منظور افزایش آگاهی مربیان سواد رسانه ای در حوزه‌های مختلف از جمله فضای مجازی و نقد فیلم ویژه مبلغان خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه ۲۳ مبلغ مباحث سواد رسانه‌ای، فضای مجازی و نقد فیلم‌ها را آموزش می‌بینند، ابراز کرد: این مبلغان هر هفته در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند و پس از آن برای انجام رسالت خود، کارگاه‌ های آموزشی گوناگون سواد رسانه ای را در سطح استان برای اقشار تأثیرگذار برپا می‌کنند.
غلامی جامی با اشاره به اینکه مربیانی که در حوزه سواد رسانه‌ای کار می‌کنند، صرفاً برای این حوزه تربیت شده‌اند، اظهار کرد: این مبلغان در فضای رسانه‌ای امروز وظیفه آگاهی بخشی به مخاطبان در این خصوص را برعهده دارند، علاوه براین در حوزه فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و بازی‌های رایانه‌ای نیز اطلاعاتی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 106
برچسب ها:
دیدگاه ها