برگزاری اولین دوره آموزشی ارتقای مهارت‌های قرآنی ویژه روحانیون مستقر خراسان رضوی

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۶
برگزاری اولین دوره آموزشی ارتقای مهارت‌های قرآنی ویژه روحانیون مستقر خراسان رضوی

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری اولین دوره آموزشی ارتقای مهارت‌ های قرآنی ویژه روحانیون مستقر و هجرت استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مهدی رمضانی رئیس اداره امور قرآنی این اداره‌ کل گفت: اولین دوره آموزشی ارتقای مهارت‌های قرآنی صوت و لحن و تجوید تخصصی ویژه روحانیون مستقر و هجرت استان خراسان رضوی، همزمان با ۲۸ دی‌ماه به مدت دو روز در اردوگاه باغرود شهرستان نیشابور برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندسازی روحانیون برای تدریس قرآن و کسب مهارت قرائت قرآن عنوان کرد و گفت: به منظور تسهیل در برگزاری کلاس‌های آموزشی قرآن در شهرستان‌ها این اقدام انجام شده است تا روحانیون بتوانند این امور را عهده‌دار شوند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دوره مقدماتی بین ۲۰۰ نفر از روحانیون مستقر برگزار شد و پس از آزمون شفاهی تعداد ۱۰۰ نفر برگزیده شدند و در این دوره حضور خواهند یافت.
رمضانی با بیان اینکه این دوره با همکاری اداره تبلیغات اسلامی نیشابور برگزار می‌شود ابراز کرد: در پایان دوره، آزمون شفاهی برگزار و به برگزیده‌ها گواهینامه اعطا خواهد شد و برای منتخبان این دوره جلسات تخصصی‌ با موضوعاتی شامل روش‌های تدریس و مباحث صوت و لحن تدارک دیده شده است، ضمن اینکه به این روحانیون کتاب، لوح‌فشرده و نرم افزار با موضوعات مرتبط اهدا خواهد شد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 106
برچسب ها:
دیدگاه ها