اسلام انقلابی، یگانه راهبرد حرکت جامعه به سمت پیشرفت است

دسته: پیام ها , خبر یک
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۳ بهمن ۱۳۹۶

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: ولایت، هسته مرکزی اسلام انقلابی است که ضرورت دارد ماهیت آن برای جامعه تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در همایش رؤسای شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: انقلاب اسلامی روح تازه ای در جان بی روح و سرگردان دمید و ثمره آن بیداری اسلامی است که آینده جهان اسلام را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: دشمن اقرار می‌کند که کاری که انقلاب اسلامی کرد نه فقط گرفتن منافع اقتصادی و سیاسی آنان، بلکه شکستن منزلت دشمن در پرتو هوشیاری ملت هاست.
وی نسخه اسلام انقلابی را یگانه راهبرد حرکت جامعه به سمت پیشرفت و آبادانی دانست و گفت: ولایت، هسته مرکزی اسلام انقلابی است که ضرورت دارد ماهیت آن برای جامعه تبیین شود.
حجت‌الاسلام لطفیان با اشاره به الزامات انقلابی گری گفت: محور نخست عقلانیت در تشخیص حق و باطل و زمینه سازی معرفت آن برای جامعه است و فضای غبارآلود فتنه، تشخیص حق و باطل را برای جامعه دشوار می‌کند.
وی ادامه داد: محور دوم عنصر عزت و ذلت است که باید گفت انقلاب اسلامی همه اش عزت آفرین بوده است و در این راستا نباید اجازه دهیم عزت بدست آمده در پرتو انقلاب اسلامی مخدوش شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دشمن شناسی را از اصول و الزامات انقلابی گری دانست و گفت: اجازه ندهیم دشمن با تغییر چهره خود را دوستدار مردم معرفی کند و مردم را از انقلاب اسلامی نا امید گرداند.
وی افزود: رخنه های نفوذ را شناسایی کنیم تا از استحاله جریان انقلابی جلوگیری شود.


نوشته شده توسط:modirs - 396 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 106
برچسب ها:
دیدگاه ها