نشست تخصصی آسیب های اجتماعی و نقش علمای اسلامی در مقابله با آن برگزار شد

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
نشست تخصصی آسیب های اجتماعی و نقش علمای اسلامی در مقابله با آن برگزار شد

کارشناس فرق و ادیان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:چهارمین نشست تخصصی علمای شیعه و اهل سنت خراسان رضوی باموضوع آسیبهای اجتماعی ونقش علمای اسلامی در مقابله با آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور، کارشناس فرق و ادیان این اداره کل گفت: علما و روحانیون در کاهش آسیب های اجتماعی که از دغدغه های مقام معظم رهبری و معضل اصلی جامعه است نقش مهمی دارند.
حجت‌الاسلام علی کریم پور افزود: این نشست ها هر سال با موضوعات مختلف برگزار می‌شود چنانکه در دوره های پیشین موضوع جریان های تکفیری، تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی مورد بررسی قرار گرفت و امسال با توجه به موضوع آسیب های اجتماعی و تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به آن، این موضوع با حضور متخصصان و کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: نقش رسانه های نوپدید در فروپاشی بنیان خانواده، علل پیدایش آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جوانان و راهکارهای پیشگیری، بررسی روش های پیشگیری از افراط گرایی در قرآن و سنت، بررسی روش های دینی پیشگیری از قاچاق و اعتیاد چهار موضوعی هستند که در این همایش به بحث گذاشته شدند.
گفتنی است چهارمین نشست تخصصی علمای شیعه و اهل سنت خراسان رضوی با حضور ۸۴ نفر از چهره های تقریبی این استان به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 88
برچسب ها:
دیدگاه ها