مداحان، پرچمداران فرهنگ اهل بیت علیهم السلام هستند

دسته: خبر یک
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
مداحان، پرچمداران فرهنگ اهل بیت علیهم السلام هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: مداحان و ذاکران، باید ولنگاری های فرهنگی، سیاسی و فتنه ها و انحرافات جامعه را بشناسند و با آن مبارزه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در همایش ستایشگران فاطمی که با حضور بانوان مداح مشهد مقدس برگزار شد ابراز کرد: در این برهه، اگر کسی بخواهد عطر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را به مشام جامعه برساند کار بسیار سخت و اما در عین حال زیبایی دارد و متأسفانه امروز شاهد هستیم که فضای جامعه معطر به عطرهای ساختگی است که به نام تمدن و پیشرفت، مسأله حجاب را که از دستاوردهای مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است را به اسم آزادی به چالش می کشند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به رسالت ذاکران و مداحان گفت: امروز ما و شما باید پرچم هدایت جامعه را برعهده بگیریم و شما مصداق پرچمداران فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هستید.
وی مأموریت ستایشگران اهل بیت را سنگین دانست و تأکید کرد: شما باید ولنگاری های فرهنگی، سیاسی، فتنه ها و انحرافات جامعه را بشناسید و با آن مبارزه کنید و امروز اگر جامعه در مسیر دینداری پایدار است بخشی بر عهده شما است.
حجت‌الاسلام لطفیان در ادامه به بانوان مداح توصیه کرد تا نسبت به معرفت افزایی خود و دیگران تلاش کنند و با رعایت اخلاص، اشعاری را که تبیین می‌کنند با پشتوانه آیات و روایات باشد.
قهرمان پروری و ترویج ارزش های اخلاقی از دیگر نکاتی بود که مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این مراسم ذاکران اهل بیت را به آن سفارش کرد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 45
برچسب ها:
دیدگاه ها