اختتامیه هسته های فرهنگی جوان شهرستان چناران

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
اختتامیه هسته های فرهنگی جوان شهرستان چناران

اختتامیه هسته های فرهنگی جوان در شهرستان چناران با حضور معاون فرماندار و اعضای هسته های فرهنگی جوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، روح الله عرفانی کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی چناران طی گزارشی از اجرای طرح جشنواره هسته های فرهنگی جوان، گفت: طرح هسته های فرهنگی جوان با هدف ایجاد انگیزه موثر در جوانان و بالابردن روحیه تلاش و خودباوری تدوین و ارائه شده است.

عرفانی افزود: جشنواره هسته های فرهنگی جوان در شهرستان چناران با شرکت هسته های فرهنگی جوان روستاهای رادکان، قیاس آباد و خرم آباد از آذر ماه سال جاری تا اسفند ماه در قالب جلسات گفتمان با موضوع آسیب های اجتماعی به صورت هفتگی برگزار شد.
دبیر اجرایی هسته فرهنگی جوان شهرستان چناران افزود: اعضای هسته فرهنگی ضمن شناسایی مشکلات و معضلات روستا در راستای کاهش این آسیب ها نسبت به تدوین، ارائه و اجرای طرح های فرهنگی با دعوت از اساتید استانی اقدام کردند.
قلیچی معاون فرماندار شهرستان چناران ضمن تجلیل از فعالیت فرهنگی جوانان روستایی نسبت به ارائه راهبردهای فرهنگی در مناطق روستایی مطالبی راتبیین کرد.
معاون فرماندار شهرستان چناران خواستار مشارکت گیری هسته های فرهنگی جوان در راستای تامین منابع انسانی و منابع مالی به‌عنوان مولفه های اساسی پیشرفت در جهت توسعه و آبادنی روستا شد.
در این مراسم ضمن اهدای هدایا و تجلیل از رابطان هسته های فرهنگی از اعضای این هسته ها نیز به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن تقدیر و هدایایی به آنان تقدیم شد.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 28
برچسب ها:
دیدگاه ها