جلسه کارگروه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در شهرستان تایباد برگزار شد

دسته: ویژه شهرستانها
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
جلسه کارگروه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در شهرستان تایباد برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی از برگزاری جلسه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در شهرستان تایباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جلسه کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور فرماندار شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد و مسئولین شهرستان در محل دفتر فرماندار تایباد برگزار شد.

حسین شرافتی راد فرماندار تایباد در این جلسه گفت: آموزش مهارت های زندگی وآگاه سازی از خطرات و اثرات مخرب استفاده از مصرف مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان می تواند نقش بسیارمهمی در ساختار، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی جامعه و استحکام بنیان خانواده و درنتیجه کاهش میزان طلاق درجامعه داشته باشد.

فرماندار تایباد با اشاره به نقش رسانه و فرهنگ سازی در خنثی کردن توطئه دشمنان افزود: بیان واقعیت ها و تلاش اصحاب رسانه و همچنین روشن کردن مسائل می تواند به‌عنوان یک مسئولیت و وظیفه مهم تاثیر خوب خود را در جامعه نشان دهد.

در ادامه این جلسه برخی از ادارات عضو کارگروه گزارشی از اقدامات خود در حوزه فرهنگی و اجتماعی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی چون طلاق، اعتیاد و.. ارائه کردند.

حجت‌الاسلام علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد نیز اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی در ۳ ماهه پایانی سال جاری بیش از ۶۰ گفتمان دینی در سطح مدارس شهرستان اجرا کرده است.


نوشته شده توسط:سجاد خیاط مشهدی - 1186 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 21
برچسب ها:
دیدگاه ها